Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Powiat cieszyński: Zmiany na drogach podczas świąt

Facebook Twitter

Inaczej będzie jeździło się wokół cmentarzy w powiecie cieszyńskim. Zmiany dotyczą nekropolii w Cieszynie na Katowickiej, w Skoczowie na Cieszyńskiej, w Strumieniu na 1 Maja i w Chybiu na odcinku ulicy Sportowej.

Patrzcie na znaki, uważajcie na siebie i spodziewajcie się licznych patroli policyjnej drogówki, która w trakcie akcji ZNICZ kontrolować będzie prędkość i trzeźwość kierowców.

Jak co roku w związku ze Świętem Zmarłych przewidziano zmiany organizacji ruchu drogowego na terenie powiatu cieszyńskiego w następujących miejscach:

Cieszyn ul. Katowicka. Wyłączony prawy pas ruchu
W Cieszynie, jak co roku, wyłączony z ruchu zostanie prawy pas na ulicy Katowickiej wzdłuż cmentarza komunalnego, gdzie przewidziano parking.

Skoczów ul. Cieszyńska. Plan przebiegu drogi jednokierunkowej
W Skoczowie na ulicy Cieszyńskiej od skrzyżowania z ulicą Kossak – Szatkowskiej do skrzyżowania z ul Gołęszyców (łączy ulicę Górny Bór z Cieszyńską) ruch odbywał się będzie w jednym kierunku. Jadąc od strony Cieszyna na skrzyżowaniu z ul. Gołęszyców będzie znak zakazu wjazdu w ulicę Cieszyńską i poprowadzony objazd następującymi ulicami: Gołęszyców, Górny Bór, Mickiewicza do ronda na ulicy Objazdowej (koniec objazdu).

Strumień ul. 1 Maja. Plan przebiegu drogi jednokierunkowej
W Strumieniu ruch jednokierunkowy odbywał się będzie na ulicy 1 Maja od skrzyżowania z ul. Powstańców Śląskich do skrzyżowania z ul. Pawłowicką. Wyjazd z ulicy Zielonej i Młyńskiej będzie dopuszczony w prawo w kierunku ulicy Pawłowickiej.

W Chybiu ruch jednokierunkowy odbywał się będzie na ulicy odcinku ul. Sportowej – ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ulicą Lipową do ulicy Wyzwolenia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj