Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Powitanie lata z Plażą Open

Facebook Twitter

Lubisz gry i zabawy sportowe? Kibicujesz siatkarzom? Jeśli tak, to impreza w Focus Mall Rybnik jest właśnie dla Ciebie! Sporo będzie się działo w niedzielę (29.06.) od 12.00 do 19.00. Także na rybnickim rynku.

Gwiazdami wydarzenia będą: Marcin Prus, znany siatkarz, wielokrotny reprezentant Polski oraz Bartosz Gajda, popularny artysta kabaretowy, członek Kabaretu Łowcy.B.

Wydarzenia rynku rozpoczną się o 10.00, w Focus Mall od 12.00.

Na wszystkich będą czekały liczne zabawy ruchowe, plac zabaw dla najmłodszych oraz warsztaty sportowe dla dzieci i młodzieży. Na terenie galerii powstanie specjalna strefa kibica, w której będzie można dostać autografy i zrobić sobie zdjęcia z gośćmi specjalnymi. Przez cały czas odbywać się będą pokazy mody wakacyjnej oraz sportowej. Modelki i modele zostaną wystylizowani przez znane blogerki z Rybnika, prowadzące bloga Fluofashion, a wszystkie pokazane na wybiegu stroje i dodatki będą pochodziły z salonów w Focus Mall.

Będzie można wziąć udział w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie zrobione na tle ścianki Plaży Open. Będzie w nim można wygrać tablet Lenovo oraz zestaw gadżetów związanych z tymi zawodami.

Co zrobić, aby wygrać w konkursie fotograficznym?

Wystarczy w czasie trwania imprezy zrobić sobie zdjęcie na ściance prasowej własnym telefonem komórkowym. Następnie należy zalogować się do aplikacji na fanpage’u galerii Focus Mall Rybnik: www.facebook.com/FocusMallRybnik i dodać zdjęcie. Internauci zagłosują na ulubioną fotografię za pomocą „lajków”. Konkurs będzie trwał od 29 czerwca do 10 lipca do godziny 12:00. Zwycięzców poznamy 12 lipca o godzinie 15.30 w czasie trwania rozgrywek Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego Ruda w Rybniku.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które skończyły 18 lat.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2020