Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Powraca Rajd Wisły. W sobotę emocje na górskich trasach [WIDEO]

Facebook Twitter

Emocje dla kibiców, utrudnienia dla mieszkańców. W Wiśle i Istebnej w sobotę rywalizować będą mistrzowie kierownicy. Przed nami pełen wrażeń Rajd Wisły. Na górskich trasach pojawi się 105 załóg, w tym kilkanaście klasyków.

Po roku przerwy, spowodowanej pandemią, do kalendarza sportów motorowych wrócił Rajd Wisły. To będzie już 66. edycja jednego z najstarszych rajdów w Polsce, który cieszy się zasłużoną sympatią zarówno zawodników, jak i kibiców. Rywalizacja na trudnych, górskich trasach zawsze dostarcza mnóstwo emocji. Samochody rajdowe pojawią się w Wiśle i Istebnej, odcinki specjalne prowadzą także przez Laliki. W związku z organizacją imprezy, w sobotę (23.10) zamknięte będą niektóre trasy w Beskidach.

https://www.youtube.com/watch?v=yZaqC4xoay8&t=1s

Czasowego wyłączenia dróg należy się spodziewać w sobotni (23.10.) poranek od 7.50 do 17.50 na trasie Koniaków Żurówka – Rastoka – Bombolówka- Brzestowe – Istebna. W samej Wiśle od 17:30 –22:00 zamknięty zostanie ruch drogowy na ulicach: 11 Listopada, Jarzębata, Kamienna.

Mapy odcinków specjalnych:

Harmonogram czasowy do pobrania TUTAJ

Na liście zgłoszeń widnieje 105 załóg, które wystartują w trzech cyklach: MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska (RSMŚl) oraz Rajdowym Samochodowym Pucharze Śląska (RSPŚl).

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj