Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Pożar traw w Górkach Śląskich. Iskra poszła z przejeżdżającego pociągu

Pożar traw  Górkach Śląskich przy torowisku. Iskra poszła prawdopodobnie z klocków hamulcowych wagonu pociągu.

Pożar traw w Górkach Śląskich
fot. Radio 90

Szacowany czas czytania: 00:17

Strażacy w akcji. Pożar traw w Górkach Śląskich

Do ognia od iskry z klocków hamulcowych wagonu pociągu strażacy z regionu zostali wezwani wczoraj (2.06) około 18.00. Nikomu nic się nie stało, akcja przy Ofiar Oświęcimskich ratowników z PSP z Raciborza i Rybnika oraz 10 ratowników z OSP trwała nieco ponad godzinę.

Źródło: PSP 

REKLAMA