Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pożary w regionie: akcje w Owsiszczach i Czerwionce-Leszczynach

Facebook Twitter

Słoma paliła się w Owsiszczach. W sobotę (3.11.) strażaków wezwano do palącego się przy ulicy Sportowej stogu. Tymczasem przyczepa handlowa spłonęła na targowisku w Czerwionce-Leszczynach. O pożarze obiektu stojącego pod halą targową przy ulicy Morcinka strażacy zostali powiadomieni tuż przed północą w nocy z piątku (2.11.) na sobotę.

W Owsiszczach 28 mundurowych walczyło z ogniem, starając się nie dopuścić do jego przeniesienia na kolejne znajdujące się w pobliżu stogi. Ostatecznie udało się ugasić  płomienie. Straty oszacowano na tysiąc złotych. Przyczyna pożaru na razie nie została ustalona.

Przyczepa handlowa spłonęła na targowisku w Czerwionce-Leszczynach. O pożarze obiektu stojącego pod halą targową przy ulicy Morcinka strażacy zostali powiadomieni tuż przed północą w nocy z piątku (2.11.) na sobotę. Na miejscu z ogniem walczyły dwa zastępy. Przyczepa i znajdujący się w niej towar, artykuły spożywcze spłonęła doszczętnie. Straty wstępnie oszacowano na 5 tysięcy złotych. Przyczyna pożaru na razie nie jest znana, nie wykluczone, że było to podpalenie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj