Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pożegnanie komendanta Grudzińskiego

Facebook Twitter

Piątek, 26 lutego był ostatnim dniem pracy jako Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śl., insp. Jarosława Grudzińskiego. Po ponad 29 latach służby odchodzi na emeryturę. Uroczystość pożegnania odbyła się w dzisiaj (26.02.) w siedzibie wodzisławskiej jednostki.

fot. wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

Kilka tygodni temu Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim podjął decyzję o przejściu na zasłużoną emeryturę. Dzisiaj (26.02.) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim odbyła się oficjalna zbiórka, w której wzięli udział Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim kom. Marek Ryszka, komendanci komisariatów, naczelnicy wydziałów i przedstawiciele pracowników cywilnych. Podczas uroczystości pożegnania Komendanta, kom. Marek Ryszka podziękował za ponad 29-letnią służbę na rzecz bezpieczeństwa obywateli w powiecie wodzisławskim.

Przewodniczący Niezależnych Związków Zawodowych w Policji podkom. Andrzej Oleś wyraził podziękowania za wieloletnią dobrze układającą się współpracę ze związkami zawodowymi. insp. Jarosław Grudziński w swoim przemówieniu skierował swoje podziękowania do wszystkich funkcjonariuszy oraz pracowników, z którymi miał przyjemność pracować przez te wszystkie lata służby. Komendant wyraził również nadzieję, że przyjacielskie stosunki, które nawiązał z niektórymi osobami podczas swojej służby, pozostaną na całe życie.

Na koniec były już szef wodzisławskich stróżów prawa życzył wszystkim dużo zdrowia, satysfakcji z pełnionej służby i na końcu drogi zasłużonej emerytury. Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim zaczyna pełnić podinsp. Wiesław Dryja, który do tej pory był I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2021