Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Pożegnanie w wielkim stylu!

Facebook Twitter

Po serii niepowodzeń, jest wyczekane zwycięstwo. Piłkarki nożne TS ROW Rybnik, w przedostatniej kolejce rundy jesiennej, pokonały Rysy Bukowinę Tatrzańską 4:0.

fot. facebook.com/TS-ROW-Rybnik

Zwycięstwem pożegnały się ze swoimi kibicami piłkarki nożne TS ROW Rybnik. W minioną sobotę (03.11) na stadionie przy ulicy Gliwickiej rybniczanki pokonały 4:0 Rysy Bukowinę Tatrzańską. Było to ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej, jakie TS ROW rozegrał w roli gospodarza. Trzy bramki strzeliła w meczu Klaudia Adamek, jedną zdobyła Agnieszka Słaboń. „Zagrałyśmy dobry mecz” – cieszyła się po końcowym gwizdku bramkarka TS ROW, Andżelika Dąbek:

Dąbek:  Ten mecz ułożył się od początku tak, jak  byśmy tego chciały. Zdobyłyśmy jedną, drugą bramkę. Zupełnie inaczej już się wtedy gra; inaczej ta gra wygląda. Czy to był łatwy przeciwnik? Na pewno nie. Rywalki parę razy pokazały, że z tych kontrataków są w stanie zagrozić bramce. Cieszymy się z trzech punktów.

Wreszcie wygrywamy – dodaje kapitan ROW, Edyta Botor:

Bator: W końcu zaczęło nam się układać. Już od początku sezonu zaczęłyśmy grać to, co potrafimy: zmieniłyśmy trochę ustawienie i zaczęło to w końcu funkcjonować. Mam nadzieję, że teraz, do końca tej rundy dogramy to w takim ustawieniu, może nawet w lepszych personaliach i uda nam się wywieźć komplet punktów jeszcze z Kolbuszowej. Czeka nas teraz ciężki okres przygotowawczy, zimowy. Mam nadzieję, że drugą rundę już zaczniemy naprawdę tak, jak chciałybyśmy żeby to wyglądało.

Choć przed zespołem jeszcze jedno spotkanie rundy jesiennej, Andżelika Dąbek pokusiła się o jej podsumowanie:

Dąbek: Mam bardzo mieszane odczucia na ten temat. Początek sezonu nie był po naszej myśli. Kilka przegranych meczy – nie tak to sobie wyobrażałyśmy. Później się obudziłyśmy i zaczęłyśmy zbierać coraz to więcej punktów. Mam nadzieję, że w drugiej rundzie będzie zdecydowanie lepiej i ta pierwsza trójka będzie w naszym zasięgu. Postaramy się, żeby tak było. 

TS ROW z 19 punktami zajmuje 4. miejsce w grupie południowej pierwszej ligi. W najbliższy weekend (10.11) w ostatnim meczu rundy jesiennej zmierzy się z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Później rybniczanki nie będą jednak miały przerwy. 18 listopada rusza ekstraliga futsalu kobiet, gdzie TS ROW bronił będzie tytułu Mistrza Polski.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj