Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Praca szyta na miarę”. Dowiedz się więcej o tym projekcie

Facebook Twitter

To projekt Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim, skierowany jest do bezrobotnych mieszkańców Pszowa, Radlina, Rydułtów i Wodzisławia. Jakie trzeba spełnić warunki?

Warunek to wiek: do 30. roku życia oraz wykształcenie: maksymalnie średnie (podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne, zasadnicze zawodowe, średnie).

Wciąż trwają zapisy, a niezdecydowani mogą dowiedzieć się więcej podczas webinarium. Spotkanie online w czwartek (11.02.) o godz. 11:00. Co należy zrobić, aby otrzymać dostęp do udziału w webinarium?

Zaznacz zainteresowanie spotkaniem klikając link oraz napisz do urzędu e-maila pod adres: lprzybyła@pup-wodzislaw.pl

Projekt „Praca szyta na miarę” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu 46 osób będzie mogło skorzystać z:

  • usługi pośrednictwa pracy lub poradnictwa zawodowego (w tym dwudniowych warsztatów kompetencji społecznych) oraz wsparcia psychologicznego;
  • 6-miesięcznych staży;
  • prac interwencyjnych tj. zatrudnienia u przedsiębiorcy bądź pracodawcy, którzy z tego tytułu otrzymają przez 6 miesięcy zwrot części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody i składki na ubezpieczenie społeczne.

Nabór trwa do końca lutego 2021 lub do wyczerpania miejsc.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj