Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Praca w Krajowej Administracji Skarbowej na Śląsku

Facebook Twitter

Instytucja szuka chętnych do Służby Celno-Skarbowej, a do obsadzenia jest 20 etatów. Czasu na złożenie wniosków zostało niewiele. Kto i na jakich warunkach może ubiegać się o angaż?

fot. mf.gov.pl/sluzba-celna

Kandydaci muszą mieć obywatelstwo polskie, dobry stan zdrowia, co najmniej średnie wykształcenie, muszą także w pełni korzystać z praw publicznych oraz mieć nieposzlakowaną opinię. Nie mogą być karani. Do 15 stycznia kandydat musi złożyć odpowiednie dokumenty, by ubiegać się o przyjecie do służby, potem zakwalifikowani przejdą testy: wiedzy, sprawności fizycznej i psychologiczny. Najlepsi zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. W jednostkach Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego, w tym również na katowickim lotnisku – czeka 20 etatów. A aktualnie w Krajowej Administracji Skarbowej w województwie śląskim zatrudnionych jest 639 funkcjonariuszy.

Szczegółowy zakres głównych zadań służbowych wykonywanych na stanowiskach w referatach i oddziałach celnych, wymagane dokumenty i oświadczenia dostępne na stronie BIP Izby Administracji Skarbowej w Katowicach. 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj