Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Prawie rozjechał pieszych! Dramatyczny zapis wideo. Policja poszukuje świadków [WIDEO]

Facebook Twitter

Ten manewr mógł zakończyć się tragicznie. Samochody zatrzymały się przed przejściem dla pieszych, kiedy dwoje z nich weszło na drogę, nagle rozpędzona osobówka z impetem, omijając inne pojazdy, wjechała na „zebrę”.

Piesi w ostatnim momencie odskakują od pędzącego samochodu. Takie dramatyczne sceny rozegrały się na ulicy Warszawskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Policja szuka świadków, którzy widzieli całe zajście, doszło do niego 15 listopada około godziny 17.40. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale policja chce dotrzeć do osób, które to widziały.

Poszukujemy świadków zdarzenia. Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

– apeluje policja z Jastrzębia-Zdroju.

Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami referatu do spraw wykroczeń, Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, tel. 47 8554 293, lub na e-mail: krzysztof.pych@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, lub 47 8554 200.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj