Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Prezentacja hokeistów JKH GKS Jastrzębie. Klub zaprasza swoich kibiców w piątek i sobotę do Galerii Zdrój

Facebook Twitter

Wielkimi korkami zbliża się nowy sezon Polskiej Hokej Ligi. Kolejny raz o medale powalczy w rozgrywkach zespół JKH GKS-u Jastrzębie. Zanim jednak hokeiści skrzyżują kije drużyna zaprezentuje się swoim kibicom.

Pierwszego dnia zaprezentują się drużyny młodzieżowe Akademii JKH a drugiego, pierwszy zespół seniorów. W Specjalnej Strefie JKH GKS Jastrzębie przygotowano dla wszystkich wiele atrakcji. Rozegrany zostanie dwudniowy turniej cymbergaja, będzie można także wziąć udział w warsztatach naukowo-hokejowych w ramach których odbędą się zajęcia z robotyki i chemii. W ich trakcie dzieci dowiedzą się, jak stworzyć mechanicznego hokeistę i jak sprawić, aby jeździł, świecił lub wydawał dźwięki. Z kolei w ramach zajęć chemicznych przeprowadzone zostaną lodowe eksperymenty. Będzie to okazja, by zapoznać się z wyjątkową substancją, jaką jest suchy lód. Dzieci dowiedzą się także czy można zagotować wodę w czajniku bez użycia ciepła i zobaczą lodową rakietę i pianowego lodowego stwora. Atrakcji nie zabraknie.

W trakcie całej imprezy będzie można też nabyć karnety i bilety na nowy sezon. W piątek prezentacja JKH GKS-u Jastrzębie w Galerii Zdrój rozpoczyna się o godzinie 16:00 a w sobotę o 15:00.

Nowy sezon Polskiej Hokej Ligi rusza tydzień później w piątek (09.09.). Na inaugurację jastrzębianie zagrają na Jastorze z Zagłębiem Sosnowiec.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj