Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Prezentacja Jastrzębskiego Węgla. Mamy specjalne zaproszenie! [WIDEO]

Facebook Twitter

Na tę chwilę czekali z utęsknieniem fani siatkówki w regionie. Czas na prezentacje siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon siatkarskiej PlusLigi mężczyzn, ale zanim najlepsze w kraju zespoły zagrają o punkty, pora zaprezentować się kibicom.

fot. jastrzebskiwegiel.pl

W najbliższy piątek (11.10.) ze swoimi fanami przywita się zespół z Jastrzębia. Mówi prezes Jastrzębskiego Węgla, Adam Gorol:

To już taka tradycja w Jastrzębiu, w Jastrzębskim Węglu, że zawsze przed inauguracją, przed oficjalnym pierwszym meczem mamy prezentację naszego zespołu. To będzie prezentacja nowego składu, zawodników- szczególnie nowych- po to, żeby kibice mogli się zapoznać, zobaczyć, no i będzie mecz otwarcie, który będzie takim początkiem, mam nadzieję zwiastunem dobrego sezonu. Będzie miło i przyjemnie i wszystkich na prezentację serdecznie zapraszam.

W meczu inaugurującym sezon jastrzębianie zmierzą się tradycyjnie z atrakcyjnym przeciwnikiem. Tym razem będzie to zespół włoskiej Serie A1, Gas Sales Piacenza Volley. Mówi drugi szkoleniowiec zespołu z Jastrzębia, Leszek Dejewski:

Rzeczywiście od kilku lat staramy się zorganizować takie mecze, dla kibiców jest to gratka, bo na pewno są spragnieni tych emocji i już widać było na ostatnich naszych sparingach, gdzie też przychodzili kibice zobaczyć jak ich drużyna wygląda, jak się prezentuje. Przeciwnikiem na tej prezentacji będzie zespół z Piacenzy, utytułowany zespół, może w ostatnim czasie troszkę obniżył loty, ale wrócił do elity włoskiej ligi i myślę, że będą się liczyć w lidze. Zapraszamy serdecznie.

Co ciekawe włoską drużyną z ławki trenerskiej dowodzi znany z prowadzenia ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, trener Andrea Gardini. W jego zespole występują tak klasowi gracze, jak: Alessandro Fei, Dragan Stanković, Dick Kooy oraz były siatkarz Jastrzębskiego Węgla Igor Yudin. O oprawę artystyczną wydarzenia zadba znany duet Grzegorz Kułaga – Marek Magiera, który od lat słynie ze świetnego kierowania dopingiem podczas meczów siatkarskiej reprezentacji Polski.

Początek piątkowej prezentacji w hali przy alei Jana Pawła II o godzinie 17.00.

Zobacz specjalne zaproszenie na to spotkanie:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lipca 2020