Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Prezentacja Jastrzębskiego Węgla przy pustych trybunach

Facebook Twitter

Zaplanowana na piątek (14.08.) prezentacja siatkarzy Jastrzębskiego Węgla odbędzie się, ale bez udziału kibiców. Ministerstwo Zdrowia zaktualizowało listę powiatów, w których jest największe niebezpieczeństwo zakażenia koronawirusem. Jastrzębie-Zdrój, które było oznaczone do tej pory kolorem żółtym, znalazło się wśród powiatów czerwonych.

www.jastrzebskiwegiel.pl

Na tak oznaczonych terenach nie można organizować imprez sportowych z udziałem kibiców. Przypomnijmy, klub planował, że podczas prezentacji trybuny wypełnią się w 25%, na to pozwalało żółte oznaczenie miasta, teraz jest to niemożliwe.

Jak czytamy na stronie klubu:

Pomimo zachowania wszelkich środków ostrożności oraz woli ze strony Zarządu naszego Klubu do przeprowadzenia tego przedsięwzięcia z udziałem kibiców, musimy uznać wyższość rozporządzeń Rady Ministrów i zastosować się obowiązujących wytycznych.

Ważna informacja dla fanów jest taka, że transmisja z prezentacji oraz meczu otwarcia sezonu z beniaminkiem PlusLigi Stalą Nysa, zostanie przeprowadzona w internecie na kanale YouTube Jastrzębskiego Węgla.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj