Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Prezydent Rybnika zapowiedział start w wyborach samorządowych

Facebook Twitter

Adam Fudali oficjalnie ogłosił chęć ponownego ubiegania się o fotel prezydenta miasta. Swoją decyzję ogłosił na spotkaniu z członkami organizacji, do której należy - Bloku Samorządowego Rybnik. Adam Fudali opowiedział także o powodach swojej decyzji i planach na kolejne miesiące.

Dlaczego Adam Fudali zdecydował ubiegać się o reelekcję?

Dlatego, że Rybnik to jest naprawdę ważna, istotna sprawa w moim życiu. Udało mi się zebrać rzeczywiście spory pakiet doświadczenia. Moja rodzina nie jest zachwycona tą decyzją, ale dała mi wolą rękę, więc ja przemyślałem jeszcze raz tą sprawę i zdecydowałem, że tak, chcę jeszcze raz wystartować do walki o fotel prezydenta miasta Rybnika.

Adam Fudali twierdzi, że ostatnie problemy zdrowotne jakie go dotknęły to już przeszłość, czuje się na siłach, by dalej rządzić miastem, jeżeli tak zdecydują wyborcy:

Jeszcze na tyle posiadam energii, że jestem w stanie podołać tym problemom. Gdybym czuł, że z punktu widzenia zdrowotnego jest to niemożliwe, to bym na pewno tej dezycji nie podjął, ale czuję się na siłach, uważam, że warto jeszcze raz spróbować.

Wiele osób zarzuca Adamowi Fudalemu, że nie wychował swojego następcy i nie ma komu przekazać władzy i dlatego zdecydował się na start w wyborach:

Jeśli wygram wybory, te najbliższe cztery lata, to jest również czas, żeby w jakiś sposób wypromować swojego zastępcę, żeby pozostawić miasto w bezpiecznych rękach.

Prezydent Fudali deklaruje, że najbliższych miesięcy nie będzie wypełniała mu tylko kampania wyborcza i zajmie się…

Pracą, czyli zakończyć kadencję, to co mam, jakie zadania i nie będę koncentrował się tylko na kampanii – to nie będzie dla mnie najważniejsza sprawa. Na bieżąco, codziennie będę realizował obowiązki, które ma prezydent miasta i tak będę podchodził do tych swoich obowiązków – niezwykle rzetelnie i poważnie.

Dodajmy, że wybory samorządowe odbędą się jesienią. Wkrótce przekonamy się, kto będzie walczył z Adamem Fudalim o fotel prezydenta miasta.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lipca 2022