Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Printy zawsze na czasie! [materiał partnera]

Facebook Twitter

Uwielbiamy nadruki... W każdym sezonie pojawiają się w różnych odsłonach graficznych i wielu wersjach kolorystycznych: sukienki z dużymi kwiatowymi nadrukami, wzór lamparta, węża czy zebry. Spodnie i spódnice Prince of Wales... Są wszędzie! Problem z printami jest taki, że gdy są już w naszej szafie, to czasem trudno je dopasować. Dziś zaprezentujemy kilka ciekawych rozwiązań, aby nasze rzeczy z printami nie skończyły w nudnej stylizacji, do której zbyt często je przeznaczamy!

Rzeczy z printami to mocne pozycje, które naprawdę dodają stylu! Zbyt często popełniamy błąd, polegający na łączeniu ich w czarne stroje, wyobrażając sobie, że czerń wydobywa nadruk, a jest wręcz przeciwnie, czerń często ma tendencję do przytłaczania i tłumienia innych kolorów czy wzorów. Istnieje wiele różnych sposobów na mieszanie wydruków lub ich podkreślenie. Najczęściej spotykane wzory to prążki, groszki, zwierzęce, etniczne lub geometryczne. Z pewnością każdy z nas posiada choć jedna rzecz we wzory i powinien wiedzieć jak w oryginalny i stylowy sposób te printy nosić.

Printy możemy nosić na kilka sposobów, w zależności od tego czy Twój wzór jest jedyną wyrazistą częścią stroju, czy też chcesz połączyć ze sobą printy!

Znaną i bezpieczną techniką jest wyodrębnienie z naszego wzoru jednego czy dwóch kolorów i budowanie całej stylizacji na ich podstawie. Możemy też pójść w bardziej monochromatyczne zestawienie. Wyodrębniamy jeden odcień i na nim budujemy cały zestaw. Taki monochromatyczny zestaw będzie doskonale wyróżniał nasze printy. Kolor wybrany dla podstawy monochromatycznej wyznaczy tempo. Oczywiste jest, że wynik nie będzie wcale taki sam przy czerwonym monochromatycznym (krzykliwym i oryginalnym) i granatowym (neutralnym, klasycznym). Każda kobieta wybierze co innego. Niezależna i odważna postawi na energetyczne rozwiązanie, z kolei pani wierna klasyce wybierze ponadczasowe odcienie. W każdym razie look monochromatyczny jest tylko wtedy, gdy nosi się elementy o tej samej wartości tonalnej (czyli podobnej intensywności). Kombinacja wzorów to zadanie dla bardziej modowo doświadczonych osób. Popularne się stało łączenie różnego rodzaju krat, wzory geometryczne dobrze będą wyglądać z kropkami. Jest to jednak zadanie dla odważnych, gdzie liczy się umiar. W takich stylizacjach łatwo o przesadę co skutkować będzie efektem odwrotnym do zamierzanego.

Dużym powodzeniem cieszą się sukienki w printy zwierzęce lub groszki. To bardzo efektowne części garderoby, które ze skórzaną ramoneską i botkami stworzą stylowe outfity na jesień, z kolei z sandałami świetnie prezentują się latem.

Ciekawe propozycje we wory oferuje w swojej kolekcji marka Lavard! Bluzki w kwiaty, w groszki, paski czy zebrę to jedne z wielu ciekawych modeli. Efektownymi propozycjami są także sukienki. To małe dzieła sztuki, które wpadną w oko każdej kobiecie! Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją marki Lavard!

https://www.lavard.pl/produkty/moda-damska/okrycia-damskie/plaszcze-damskie,2,2202https://www.lavard.pl/produkty/moda-damska/okrycia-damskie/plaszcze-damskie,2,2202

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 lipca 2022