Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Próbował zabić byłą partnerkę w sylwestra [WIDEO]

Facebook Twitter

Próbował zabić w sylwestrową noc. Do tragedii omal nie doszło w jednym z domów przy ulicy Chrobrego w Wodzisławiu.

Policjanci zostali tam wezwani 1 stycznia około godziny 01:00 w nocy. Mówi prokurator rejonowy w Wodzisławiu Ślaskim, Marcin Felsztyński.

Agnieszka P. opuściła swój dom, udając się do sąsiadów celem złożenia życzeń noworocznych. Po powrocie do domu zastała tam znanego sobie Waldemara O., który w momencie, kiedy ona próbowała się dowiedzieć, co robi w jej mieszkaniu, jak się tam dostał, próbował ją udusić. Pokrzywdzona podjęła działania obronne, udało się jej również zaalarmować rodziców przebywających poza domem w tym czasie. Skutkiem tego pokrzywdzona obroniła się przed tym atakiem.

Ustalono, że 37-letnia kobieta broniła się, jak tylko mogła, uderzając oprawcę różnymi przedmiotami, które miała w zasięgu ręki. Z urazem głowy, szyi oraz licznymi otarciami i zadrapaniami na całym ciele trafiła do szpitala. Pomocy lekarskiej potrzebował także napastnik. Okazało się, że był pijany, w szpitalu usłyszał zarzuty. Śledczy ustalili także, że…

41-letni mężczyzna nie przyznaje się do winy. Stanie przed sądem. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara od ośmiu lat więzienia do dożywocia.

Pisaliśmy więcej:

Usiłowanie zabójstwa w Wodzisławiu

Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lipca 2022