Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Próbował zgwałcić kobietę. Policja publikuje zdjęcia sprawcy [FOTO]

Facebook Twitter

Do zdarzenia o którym dzisiaj (16.12.) informują mundurowi, doszło w sobotę 5 grudnia w rejonie targowiska miejskiego w Czerwionce-Leszczynach przy ulicy 3 Maja. Około godziny 20.30. Poszukiwany, używając siły fizycznej usiłował doprowadzić do obcowania płciowego z przechodzącą tamtędy kobietą. Nie udało mu się to. Uciekł zabierając torbę podróżną kobiety.

Jak ustalono, oddalił się w kierunku ulicy 3 Maja, a następnie w stronę pobliskich bloków. Torbę odnaleziono w rejonie banku przy ulicy Furgoła.

Rysopis poszukiwanego:

Mężczyzna w wieku około 35-45 lat, sylwetka normalna, posługiwał się poprawną polszczyzną. Ubrany był w kurtkę w kratę szaro-czarną, z ciemnym kapturem obszytym futerkiem, spodnie koloru ciemnego, buty typu adidas, pod kurtką bluza bądź sweter koloru czerwonego, na głowie czapka z daszkiem – granatowa lub niebieska marki „Nike”. Na twarzy brak zarostu. Mężczyzna najprawdopodobniej utykał na jedną nogę.

W przypadku rozpoznania mężczyzny policja prosi o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach tel. 47 85 577 10 lub śledczymi tel. 47 85 577 24. Informację można również przesłać mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj