Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Produkty, które pomogą zredukować tkankę tłuszczową na brzuchu

Facebook Twitter

Tkanka tłuszczowa na brzuchu to problem wielu osób. Jak sobie z nią poradzić? Warto zaopatrzyć się w naturalne produkty, które pomogą nam w redukcji niechcianego tłuszczu.

Najlepszym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów jest oczywiście połączenie ćwiczeń oraz diety. Warto jednak wiedzieć, że istnieją proste sposoby, które mogą wspomóc nasz proces odchudzania organizmu. Jakie? Wystarczy dodać do swojej codziennej diety produkty, które będziesz spożywać regularnie oraz z umiarem ( tj. 1 łyżka stołowa dziennie).

1. Ocet jabłkowy

fot. birgl /Pixabay

Ocet jabłkowy ma wiele zastosowań. Wiele osób dodaje go jako składnik do swoich diet odchudzających od wielu lat. Wystarczy spożywać 1 łyżeczkę dziennie.

2. Surowy miód organiczny

Jest on pomocny w łagodzeniu poziomu cukru i cholesterolu we krwi. Dodatkowo zawiera takie enzymy, których nie znajdziemy w przetworzonym miodzie. Spożywanie tego miodu pomoże w utrzymaniu zdrowia jelit i całego układu trawiennego. Warto spożyć łyżkę tego specyfiku przed snem, ponieważ wpłynie to pozytywnie na jego jakość i utrzyma zdrowy metabolizm.

3. Imbir

fot. congerdesign/Pixabay

Okazuje się, że imbir jest przydatny podczas leczenia otyłości. Jest to bardzo wszechstronna przyprawa, można dodać go do herbaty.

4. Kurkuma

fot. stevepb / pixabay

Kolejna przyprawa, która może pomóc w walce z twoją wagą. Ma wspaniałe właściwości przeciwzapalne oraz stymuluje metabolizm. Dzięki jej spożywaniu, twój organizm nie będzie zatrzymywał wody. Donatowo kurkuma ma także działanie przeciwzapalne.

5. Cytryna

Cytryna, a raczej jej sok to środek przeciw otyłości. Warto więc wprowadzić go do swojej codziennej diety. Można dodać go do wody, dzięki temu utrzymamy odpowiednie nawodnienie organizmu i zmniejszymy nasz apetyt.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 11 lipca 2020