Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Profesjonalnie i na długie lata. Jakie okna wstawić w domu czy mieszkaniu? [materiał partnera]

Facebook Twitter

Okna, drzwi, kompleksowa obsługa wraz z montażem. Firma MT 73 System z powodzeniem od dekad montuje okna w mieszkaniach i domach w całym regionie. Dlaczego warto im zaufać?

Rozmawialiśmy Tomaszem Morgałą, szefem firmy MT 73 System.

Radio 90: Jakie okna macie w swojej ofercie?

Tomasz Morgała: Korzystamy z oferty kilku producentów. Głównym naszym dostawcą jest firma Sonarol„. Uważamy, że te okna są jednymi z lepszych na rynku, biorąc także pod uwagę cenę. Ta firma proponuje też ciekawe rozwiązanie dla domów pasywnych: tzw. okna pasywne dedykowane dla domów pasywnych, czyli bardzo ciepłe, spełniające bardzo rygorystyczne kryteria przenikalności termicznej. Zawierają potrójne szyby w wielu ciekawych modelach do wyboru. Charakteryzują się niską przenikalnością ciepła, co na rynku jest doceniane przez klientów.

Radio 90: Coraz częściej ludzie budują domy pasywne.

Tomasz Morgała: Właśnie. Te okna spełniają najbardziej rygorystyczne parametry, także dla programu Czyste powietrze”. Wyposażone są w ciepłe szyby, w ciepłe ramki dystansowe. Takiego rodzaju okna- mówiąc wprost- dają nam oszczędności w ogrzewaniu.

Radio 90: Takie okna są na lata?

Tomasz Morgała: Przytoczę Panu historię. Jechaliśmy do klienta, u którego wstawialiśmy okna jakieś 20 lat temu. Zażyczył sobie, aby w całym domu wymienić je na nowe, trzyszybowe. Zapytałem, dlaczego postanowił wymienić dotychczasowe okna, na nowe trzyszybowe, gdyż te nadal wyglądają znakomicie i wytrzymały z powodzeniem próbę czasu. Okazało się, że zmienił źródło ciepła na ogrzewanie gazowe, a co za tym idzie potrzebne są mu okna o lepszych właściwościach termicznych, aby ochronić się przed stratami ciepła. Pozwoli mu to znacznie obniżyć rachunki za ogrzewanie. To świadczy o solidności materiałów z jakich zostały wykonane okna montowane przez naszą firmę 20 lat temu. Okna wykonywane obecnie ciągle są ulepszane, charakteryzują się lepszą jakością wykonania oraz spełniają bardziej rygorystyczne parametry cieplne, co daję podstawę do tego, by sądzić, że są nie tylko bardziej energooszczędne, ale i wytrzymalsze.

Radio 90: Obsługujecie montaż w całym domu.

Tomasz Morgała: Oczywiście, i przy stanie surowym budynku i przy stanie zamieszkałym, czyli demontujemy stare okna i montujemy nowe.

Radio 90: A jeżeli klient zażyczy sobie rozwiązania niestandardowe?

Tomasz Morgała: Nie ma z tym najmniejszego problemu. Obsługujemy także bardzo duże gabaryty, okna trójkątne, okrągłe, półokrągłe. Warto dodać, że w naszej ofercie mamy także drzwi, tym też się zajmujemy.

Radio 90: Co trzeba zrobić, żeby zlecić Wam montaż okien i drzwi?

Tomasz Morgała: Wystarczy do nas zadzwonić, napisać lub przyjść do biura. Wycenę, pomiar i doradztwo realizujemy bezpłatnie. Warto też odwiedzić stronę http://www.oknamt.pl/. Zapraszam do kontaktu.

Firma powstała w 2000 roku. Zajmuje się profesjonalną sprzedażą i montażem okien, drzwi, parapetów, rolet zewnętrznych i wewnętrznych, bram garażowych wielu znanych producentów.

Kontakt:

MT 73 SYSTEM
Jastrzębie Zdrój
ul. Wielkopolska 1h
tel: 32 474 08 57
www.oknamt.pl

Jak dojechać?

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2022