Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Projekt dla obcokrajowców „Twoja Szansa – Twój Sukces” w Żorach. Rekrutacja trwa do 10 czerwca

Facebook Twitter

Zgłoś się do projektu "Twoja Szansa - Twój Sukces" realizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach. Rozwiń znajomość języka polskiego, dowiedz się więcej na temat polskiego prawa, opieki zdrowotnej i obyczajów. Skorzystaj z ciekawych zajęć i aktywności.

Jesteś obcokrajowcem z pozwoleniem na pracę w Polsce (lub repatriantem) i masz problem z porozumiewaniem się po polsku? Mieszkasz w Żorach lub okolicy? Udział w projekcie jest bezpłatny. Wymagana podstawowa znajomość języka polskiego i ukończone 25 lat. Twój sąsiad jest obcokrajowcem? Powiedz mu o tej wyjątkowej okazji! Rekrutacja trwa do 10 czerwca br.

Szczegóły TUTAJ.

Grant realizowany jest w ramach projektu „Szansa – nowe możliwości dla dorosłych”, w ramach Osi Priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działania 4.1 Innowacje społeczne Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wartość projektu: 566.117,99 złotych. Wkład Funduszy Europejskich: 533.792,65 złotych. Projekt jest dofinansowany ze środków europejskich w 94,29% oraz ze środków dotacji celowej 5,71%.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj