Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Prokuratura bada okoliczności śmierci kobiety uduszonej przez męża

Facebook Twitter

50-latek ze Skoczowa, który przyznał się do uduszenia żony będzie odpowiadał przed sądem za zabójstwo. Mężczyzna wczoraj (9.03.) zgłosił się do komisariatu i wskazał miejsce zdarzenia. Jak już informowaliśmy na radio90.pl: kobietę znaleziono na zapleczu jednego ze sklepów odzieżowych w centrum Skoczowa.

Pomimo reanimacji, 46-latka zmarła. Śledczy badają sprawę:

Dzisiaj do prokuratury zostały przesłane materiały i prokurator zaznajamia się z dokumentami. Na chwilę obecną czekamy dzisiaj na decyzję prokuratora, czy mężczyzna będzie dziś doprowadzany, czy jeszcze dziś będzie składany wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu. Na obecnym etapie czekamy również na wyniki sekcji zwłok, która jest dzisiaj przeprowadzana. Rozmawiałem z komendantem komisariatu w Skoczowie, który jest na miejscu i powiedział, że być może dzisiaj nie będzie tej decyzji o doprowadzeniu, być może zapadnie ona jutro.

– informuje Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji. Powtórzmy: ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną tragedii było małżeńskie nieporozumienie. 50-latkowi grozi nawet dożywocie.

Czytaj: Wstrząsająca tragedia. Mężczyzna udusił swoją żonę

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2021