Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przed nami 11. edycja Legendarnego Kosmicznego Meczu

Facebook Twitter

To będzie już 11. Legendarny Kosmiczny Mecz. Od lat impreza jest organizowana w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a całkowity dochód z biletów trafia na konto orkiestry Jurka Owsiaka.

Mecz przez 9 lat gościł w Rybniku, w zeszłym roku organizatorzy postanowili go przenieść do Jastrzębia i właśnie w tamtejszej Hali-Widowiskowo Sportowej odbędzie się teraz po raz drugi.

Zmiana lokalizacji to był dobry pomysł

– mówi główny organizator wydarzenia Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów.

Miejsce trafione, mam nadzieję, że w tym roku będzie komplet i że zima nas nie zaskoczy, bo w tamtym roku trochę nas zaskoczyła, był śnieg. I ludzie z powodów śnieżnych nie dojechali. Gramy dla Orkiestry i chodzi o to, żeby jak najwięcej pieniędzy zebrać. W Jastrzębiu udało się nam pobić podwójny rekord z Rybnika. O to przede wszystkim chodzi, żeby jak najwięcej pieniędzy i ludzi zebrać, bo gramy wszyscy dla WOŚP. Mam nadzieję, że będzie pełna widownia, o to chodzi, na prawdę warto.

Jak co roku pojawią się gwiazdy najpopularniejsi kabareciarze, artyści i gwiazdy sportu, a także dziennikarze czy komentatorzy. Kto zagra w tym roku?

Gwiazd jest wiele, wszystko jest dostępne na naszym fan page na Facebooku, tych nazwisk jest tyle, że już nie pamiętam… ale z nowych osób, które będą, to będzie Kabaret Hrabi w pełnym składzie, będą gwiazdy siatkówki, spodziewamy się naprawdę wielkich nazwisk. Trochę tajemniczości, żebyście odwiedzali naszego fan page, na pewno będą gwiazdy, których jeszcze nie było, ale i te, które są zawsze, znają imprezę i wiedzą jak się bawić dobrze.

Oprócz rywalizacji sportowej, czyli meczów siatkówki i koszykówki, organizatorzy jak zawsze szykują wiele innych atrakcji.

Na pewno będą pokazy grup tanecznych i mażoretek z pobliskich miejscowości. Będzie grupa taneczna z Jastrzębia-Zdroju. Będzie konkurs zawodowy slam dunk, Będzie też parę niespodzianek, o których nie chce mówić, żeby ludzie przyszli, zobaczyli, bo będzie ciekawie.

Jak zawsze podczas Legendarnego Kosmicznego Meczu będą także licytacje ciekawych, wyjątkowych gadżetów, co tym razem będzie można wylicytować?

Jeszcze zbieramy gadżety, ale wiem, że na pewno będzie unikatowa rzecz. Będą buty firmy sportowej, w których grał kiedyś Michael Jordan, specjalnie zrobione na tą imprezę z logiem WOŚP i LKM. Takie buty będą tylko jedne. Jest o co się starać i co licytować.

Legendarny Kosmiczny Mecz w jastrzębskiej hali w niedzielę 11 stycznia o godzinie 16.00.

Szczegóły i bilety znajdziecie pod TYM linkiem 

A tak bawiliśmy się rok temu:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj