StartSport Wiadomości

Przed nami prezentacja siatkarzy Jastrzębskiego Węgla

Klub liczy, że trybuny hali wypełnią się do ostatniego miejsca tym bardziej, że przygotowano wiele atrakcji. Mówi oficer prasowy Jastrzębskiego Węgla, Marcin Fejkiel:

Wielkie wydarzenie w Jastrzębiu, czwartego października godz. 17:00, widzimy się na prezentacji zespołu przed sezonem, połączonej z meczem otwarcia sezony, w którym rywalem Jastrzębskiego Węgla będzie mistrz Niemiec Berlin Recycling Volleys. Drużyna bardzo dobra, klub zaprzyjaźniony z nami, mierzyliśmy się z tym zespołem w minionym sezonie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Za oprawę artystyczną odpowiadać będzie duet Kułaga i Magiera, którzy znani są z prowadzenia dopingu podczas meczu siatkarskiej reprezentacji Polski – jest to gwarancja dobrej zabawy.  

By zobaczyć mecz a wcześniej prezentację zespołu należy odebrać wejściówkę:

Bardzo ważna informacja jest taka, że wstęp na to wydarzenie jest wolny, ale uwaga obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy z jednym tylko wyjątkiem: posiadacze karnetu na sezon 2018/2019 zachowują miejsca wykupione w hali na ten sezon. Miejmy nadzieję, że hala pęknie w szwach, tego byśmy sobie życzyli. To pierwsza taka okazja do spotkania z naszym zespołem w komplecie, bo miejmy nadzieję, po mistrzostwach świata mają dojechać Dawid Konarski i Julien Lyneel – także naprawdę szykuje się nie lada gratka – dodaje oficer prasowy Jastrzębskiego Węgla, Marcin Fejkiel.

Dodajmy, że impreza uświetni stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 25-ecie istnienia Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Początek, 4 października o godz. 17:00.

Zostaw komentarz