Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przed policją schował się na dachu. Poszukiwana para w rękach policji z Zebrzydowic

Facebook Twitter

Poszukiwana para w rękach policjantów z Zebrzydowic. Kobieta przed mundurowymi schowała się na strychu. Jej partner — za kominem na dachu. A dzielnicowi zjawili się w domu 27-latka oraz jego 29-letniej partnerki.

fot.cieszyn.policja.gov.pl

Do policjantów dołączyli pracownicy gminy, którzy zostali powiadomieni, że poszukiwana para niewłaściwie opiekuje się zwierzętami. Nie zostali wpuszczeni i ostatecznie musieli wejść na teren posesji siłowo. Z piwnicy dochodziły odgłosy skamlących, zamkniętych tam zwierząt. Dzielnicowi znaleźli tam łącznie trzynaście psów. Ich właściciele udawali, że nie ma ich w domu, zostali jednak namierzeni przez policjantów.

Zaskoczony mężczyzna był agresywny, został przesłuchany w związku z licznymi kradzieżami i trafił do zakładu karnego w celu odbycia zaległej kary więzienia. Jego partnerka usłyszała zarzuty, również związane z wcześniej popełnionymi kradzieżami. Teraz policjanci sprawdzają, czy para znęcała się także nad znalezionymi psami. Do tego czasu zwierzęta pozostaną w schronisku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 lipca 2022