Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Przede wszystkim bezpieczeństwo dziecka! [WIDEO]

Facebook Twitter

To najszersza akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Chodzi o kampanię 'Bezpieczny Maluch'. Wczoraj (25.03.) odbyły się wykłady w sklepie Marko w Rybniku.

W ramach kampanii na terenie całej Polski odbywają się bezpłatne warsztaty dla rodziców. A chodzi o zwiększenie świadomości dotyczącej bezpiecznego macierzyństwa oraz pomoc rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dziecka.

Najważniejszymi tematami, realizowanymi na warsztatach, są pierwsza pomoc, zajęcia prowadzone przez ratownika medycznego kampanii ‚Bezpieczny Maluch’ oraz ‚Bezpieczeństwo dziecka podczas podróży’, to wykłady prowadzone przez eksperta, który doradza jak dobrać fotelik do samochodu.

Fotelik do przewożenia dziecka to nie wszystko. Ważne, żebyśmy wiedzieli, jak dobrze dziecko w nim zapiąć – mówi ratownik medyczny Kamil Kasiak.

Zobacz nasz film z wykładów w sklepie Marko w Rybniku:

Pytań do ekspertów było wiele, na wykładzie w Rybniku pojawiło się około setki osób. Tematami towarzyszącymi były informacje z zakresu karmienia piersią, pielęgnacji skóry matki i dziecka

Zobacz też materiał z otwarcia sklepu: Nowoczesne wózki, bezpieczne foteliki.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj