Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Przedpremierowo i tylko dla Pań! „Siostra twojej siostry” w Kinie Na Obcasach!

Facebook Twitter

Niezależna komedia pełna pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień - tak w kilku słowach można opisać najnowszy obraz Lynn Shelton. Rybnickie Multikino wyświetli film przedpremierowo podczas wtorkowego (21.08.) Kina Na Obcasach. W Radiu 90 można wygrać wejściówki na komediowy wieczór tylko dla Pań!

Jak zdobyć jedną z trzech podwójnych wejściówek na wyjątkowy seans wyświetlany w ramach Kina Na Obcasach? Należy odwiedzić profil Radia 90 na facebooku i odpowiedzieć na pytanie: przegląd filmów, którego aktora/aktorki chcielibyście zobaczyć najbardziej?

Siostra twojej siostry (Your Sister’s Sister)

Kino Na Obcasach to projekt stworzony dla Pań – to nie tylko seans filmowy, ale także wiele dodatkowych atrakcji. Można się o tym przekonać już w najbliższy wtorek (21.08.) o godzinie 20.00.

Czas na kilka słów o „Siostrze twojej siostry”. Czego nie zobaczycie w trailerze, o tym przeczytacie tutaj:

Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto z kim chce się przespać?

Doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić maski i zmierzyć się ze swoimi niepokojami i uczuciami.

„Znakomita opowieść o relacjach, w których przekroczone zostały pewne granice i seksualnych podbojach, których efekt jest zawsze odwrotny od zamierzonego”. Variety

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj