Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

”Przegrywamy ale nie płaczemy”. TS ROW przegrał mecz z Golem Częstochowa

Facebook Twitter

Przegrana futsalowego TS ROW-u Rybnik. Występujące w pierwszej lidze piłkarki nożne z Rybnika podejmowały wicelidera rozgrywek Futsal Gol Częstochowa. Mecz z bezpośrednim rywalem w tabeli przegrały 2:3.

fot. /facebook.com/pages/Futsal-CUP

Do przerwy zespół z Częstochowy strzelił trzy gole i wydawało się, że łatwo zwycięży. W drugiej części gry zaczęły jednak trafiać rybniczanki, dwa gole zdobyła Petra Zdechovanova i TS ROW dążył do wyrównania. Ostatecznie ta sztuka nie udała się i 3 punkty wywalczyły częstochowianki. Tragedii z przegranej nie robił prowadzący zespół z Rybnika:

Tomasz Kieczka: Dla nas ważne jest zostać w pierwszej lidzie, my w tym roku futsal traktujemy na zasadzie, źle bym powiedział w rozrywkowym, ale na pewno nie z taką atencją i napięciem jak by to można było oczekiwać od tej ligi. Okazuje się, że z naszymi umiejętnościami indywidualnymi możemy bić się w pierwszej lidze o czub tabeli, co mnie bardzo cieszy ale żeby była jasność, my w tym momencie nie trenujemy futsalu, my go traktujemy jako dodatek do pierwszej ligi, niewykluczone że gdybyśmy mieli kilka ciekawych schematów przygotowanych, to z Częstochową moglibyśmy wygrać ale zdajemy sobie sprawę, że Częstochowa to cwany futsalowy lis, więc z nimi nie da się wygrać od tak..

Po niedzielnej przegranej rybniczanki spały na 4 miejsce tabeli grupy południowej 1 ligi. W najbliższą sobotę (29.01.) TS ROW zagra na wyjeździe z zespołem z Brzegu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2022