Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przekroczył granice na kwarantannie

Facebook Twitter

Nie tylko złamał kwarantannę, ale także wbrew przepisom przekroczył granice. Surowe kary czekają na mieszkańca gminy Godów.

Do tej pory mundurowi spotykali się z naruszenie przepisów polegających na opuszczaniu miejsca izolacji, by zrobić zakupy. Teraz mężczyzna złamał zasady kwarantanny i zamiast przebywać w wyznaczonym miejscu, postanowił przekroczyć granicę państwa w Skrbeńsku i udać się na teren Republiki Czeskiej. Tam szybko został zatrzymany przez patrol czeskiej policji i przekazany służbie granicznej w Gołkowicach. Mężczyzna został przez funkcjonariuszy ukarany mandatem. Dodatkowo za naruszenie przepisów związanych ze stanem epidemii może dostać grzywnę od 5 do 30 tys zł.

Również wczoraj (8.04.) mundurowi zostali wezwani na ulicę Ligonia w Rydułtowach, gdzie zgłoszono zakłócenie spokoju. Okazało się, że w jednym z mieszkań trwała głośna impreza. Właściciel mieszkania oraz znajoma, która postanowiła go odwiedzić zostali ukarani mandatami karnymi za niestosowanie się do ograniczeń, nakazów i zakazów wprowadzonych na podstawie ustawy w związku z COVID-19.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj