Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przemoc domowa: Wyrodny syn, mimo zakazu zbliżania się, nachodził matkę

Facebook Twitter

Mimo zakazu zbliżania sie do matki, ciągle ją nachodził. Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju, na wniosek jastrzębskich śledczych i prokuratora, podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 45-latka podejrzanego o znęcanie się nad matką.

Przemoc domowa
fot. policja Jastrzębie-Zdrój

Przemoc domowa: Syn nękał matkę

W miniony piątek (17.05.) Sąd Rejonowy w Jastrzębie-Zdroju podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 45-latka podejrzanego o znęcanie się nad matką. Wyrodny syn usłyszał zarzuty. Jastrzębscy policjanci podjęli stosowne czynności, aby zapewnić starszej Pani spokój. Jak ustalili mundurowi, sprawca przemocy posiadał już sądowny zakaz zbliżania się do mamy z uwagi na wcześniejszy sądowy wyrok.

Choć agresor mieszkał osobno, jednak praktycznie co dzień przychodził do mieszkania mamy. Syn wszczynał awantury, znęcając się nad matką, a niejednokrotnie również fizycznie, zniszczył jej telefon oraz ukradł z domu laptopa. Dzięki zebranym przez śledczych materiałom sędzia nie wahał się, aby zastosować ten najsurowszy środek, jakim jest tymczasowe aresztowanie.

Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższe miesiące. W tym czasie rozpocznie się proces w związku z jego znęcaniem. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet kilkuletni pobyt za kratkami.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj