Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przeniesienie numeru z abonamentu na kartę – czy jest możliwe? [materiał partnera]

Facebook Twitter

Zwykle, jako użytkownicy sieci telefonii komórkowej, najpierw zaczynamy swoją przygodę od oferty na kartę, a po jej przetestowaniu decydujemy się na optymalny abonament. Czy można odwrócić kolejność i przenieść numer z abonamentu na kartę, ciesząc się niczym nieograniczoną wolnością?

Podpowiadamy, jakie są zalety i możliwości skorzystania z tej oferty.

Czy można szybko przenieść numer z innej sieci?

Wielu osobom zdarzyło się czekać na ostatni dzień trwania umowy, ponieważ wybrany operator nie spełnił ich oczekiwań. Oferta nie była wystarczająco elastyczna, a z biegiem czasu zupełnie przestała być opłacalna. Co robić w takiej sytuacji? Można oczywiście negocjować warunki umowy w ramach tej samej sieci lub szukać zupełnie nowych możliwości. Przeniesienie numeru z abonamentu na kartę jest jedną z nich i warto z tej opcji skorzystać. Co roku na zmianę operatora decyduje się kilka tysięcy osób. Dziś liczy się oferta dopasowana do potrzeb klienta i tak elastyczna, jak prowadzony przez niego tryb życia.

Przenosząc numer do innego operatora, nie musisz się martwić, że będziesz musiał powiadomić rodzinę, znajomych i kontrahentów o nowym numerze telefonu. Zachowujesz swój stary i nikt poza Tobą, nie odczuje zmiany. Wybierasz sieć, przychodzisz z numerem, którego używasz od lat, a wychodzisz z nową ofertą na kartę. Dzięki temu możesz przetestować zupełnie inne możliwości dokładnie przez tyle czasu, ile będziesz potrzebował. Oferta na kartę to wiele zalet przy minimalnych zobowiązaniach. Ty decydujesz, za jaką kwotę chcesz doładować telefon i kontrolujesz wydatki, a jeśli to telefon Twoich dzieci lub młodszego rodzeństwa – kontrolujesz również ich kieszonkowe i to, ile czasu najmłodsi spędzają w sieci.

Jak przenieść numer z abonamentu na kartę?

Nie musisz się obawiać formalności i ciągnącej się korespondencji między starym a nowym operatorem. Przejście do innej sieci jest szybkie i proste z ograniczonymi do minimum formalnościami. Wystarczy, że odwiedzisz salon wybranego operatora i będziesz miał przy sobie dowód osobisty – możesz to zrobić w trakcie spaceru, zakupów, a nawet odwiedzając znajomych w zupełnie innym mieście, od których dowiedziałeś się o atrakcyjnej ofercie. Za samo przeniesienie nic nie płacisz i nie interesuje Cię żadna komunikacja z byłym operatorem. Po prostu cieszysz się nowymi możliwościami.

Przeniesienie numeru możliwe jest też bez wychodzenia z domu. Zrobisz to, siedząc wygodnie w fotelu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę wybranego operatora, przejrzysz i wybierzesz optymalną dla siebie ofertę, zaznaczając opcję przeniesienia numeru. Potem postępujesz już zgodnie z wyświetlanymi na ekranie wskazówkami. O tym, że numer jest już przeniesiony operator poinformuje Cię SMS-em.

Przenosząc numer, zapytaj o bonusy! Być może skorzystasz z dodatkowej oferty promocyjnej lub dowiesz się o czasowych opcjach udostępnianych przez operatora.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022