Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przetarg na remont drogi łączącej Pszów i Syrynię

Facebook Twitter

Przetarg na przebudowę jednej z dróg w powiecie wodzisławskim. Chodzi o remont ul. Karola Miarki w Pszowie i 3 Maja w Syryni. Na tę inwestycję Zarząd Powiatu pozyskał wsparcie z Polskiego Ładu w wysokości 14 mln zł.

fot. mapy Google

Przebudowany zostanie odcinek o długości prawie 5 kilometrów. Wymienione zostaną warstwy konstrukcyjne drogi, a jezdnia zostanie poszerzona. Droga otrzyma też nowe odwodnienie, a chodniki i pobocza zostaną przebudowane. Oferty można składać do 8 kwietnia, na realizację zamówienia wykonawca będzie miał 30 miesięcy od podpisania umowy.

W przetargu mogą wziąć udział oferenci, którzy poza innymi wymaganiami określonymi w ogłoszeniu, potrafią wykazać się odpowiednim doświadczeniem. PZD oczekuje ofert od firm, które w ciągu ostatnich pięciu lat wykonywały roboty drogowe przy wykonaniu warstw konstrukcyjnych jezdni, budowie lub przebudowie chodników oraz budowie kanalizacji deszczowej w ciągu drogi publicznej o łącznej wartości co najmniej 14 mln zł. Wykonawca jest ponadto zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości 140 tys. zł.

Co ważne, kryterium oceny ofert stanowi nie tylko cena, ale również gwarancja – minimum 36, a maksimum – 60 miesięcy od zakończenia inwestycji.

Oferty należy składać elektronicznie na platformie przetargowej PZD do 8 kwietnia 2022 r. do godz. 10:00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 marca 2023