Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przewozili narkotyki, ujęła ich policja. Zabronione środki w Hażlachu

Facebook Twitter

Narkotyki znalezione przez policjantów w Hażlachu i areszt za ich przemyt. Mundurowi z drogówki zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie zabronionych substancji. W pojeździe kierowanym przez 36-letnią kobietę znaleźli ponad 250 porcji amfetaminy, 60 porcji dopalaczy oraz marihuanę.

fot. Policja Cieszyn

Funkcjonariusze z cieszyńskiej drogówki podczas służby na terenie Hażlacha zatrzymali do kontroli drogowej kierującą osobówką 36-letnią kobietę. Razem z kierującą pojazdem podróżowały jeszcze trzy inne osoby. W trakcie kontroli mundurowi zwrócili uwagę na nerwowe zachowania pasażerów, jak również specyficzny zapach. Chociaż kierująca nie była pod wpływem żadnych środków odurzających, to mundurowi sprawdzili wnętrze pojazdu oraz ubrania pasażerów i znaleźli narkotyki oraz dopalacze. Łącznie policjanci zabezpieczyli 250 porcji amfetaminy, 60 porcji dopalaczy oraz marihuanę.

45-latek, który posiadał przy sobie większość zatrzymanych narkotyków, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich przemytu przez granicę państwa. Sąd, na wniosek Prokuratury, aresztował go na okres trzech miesięcy. Za popełnienie takiego przestępstwa ustawa przewiduje karę do 10 lat więzienia. Sąd zadecyduje o jego dalszej przyszłości. Dwie pozostałe osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające w niewielkiej ilości, zostały objęte policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa odpowiadać będą przez sądem. Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 3 lat.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj