Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przez 3 lata była żywym towarem. Mężczyźni wykorzystali trudną sytuację 18-latki i zarabiali na jej prostytucji [FOTO, WIDEO]

Facebook Twitter

Przez 3 lata była żywym towarem, udało się wreszcie zatrzymać sutenerów. Mężczyźni wykorzystali trudną sytuację 18-latki i zarabiali na jej prostytucji. Kobieta była wykorzystywana w różnych klubach i miejscach na terenie Polski, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Na sutenera trafiła przypadkiem.

fot. slaska.policja.gov.pl

Cztery lata temu 32-latek zwerbował 18-letnią wówczas kobietę do uprawiania prostytucji, wykorzystując jej trudną sytuację materialną. Nastolatka trafiła na mężczyznę przypadkiem. Poprzez znajomych nawiązała z nim kontakt, bo miał ją zatrudnić. Dopiero później dowiedziała się, że „praca” związana jest z prostytucją.

Kobieta była wykorzystywana w różnych klubach i miejscach na terenie Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec i traktowana dosłownie jak „żywy towar”. Po jakimś czasie 32-latek „sprzedał” kobietę 38-latkowi, który czerpał korzyści materialne z uprawiania przez nią prostytucji na terenie Śląska.

Cały proceder miał miejsce w latach 2015-2017. Gdy kryminalni wpadli na trop przestępców, ustalili, że młodszy jest …w więzieniu. W maju usłyszał dwa zarzuty o przestępstwa handlu ludźmi. Drugiego z mężczyzn, 38-latka śledczy zatrzymali we wrześniu. Za handel ludźmi oraz czerpanie korzyści z nierządu, mężczyznom grozi do 15 lat więzienia.

Zobacz film z zatrzymania sutenera:

Zobacz zdjęcia z zatrzymania sutenera:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023