Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Przygoda ciekawskiej królewny”. Propozycja halo!Rybnik

Facebook Twitter

"Przygoda ciekawskiej królewny". Na spektakl teatralny pod takim tytułem zaprasza halo!Rybnik w niedzielę (12.09.). Przedstawienie o marudzącej królewnie Frużelinie wraz z warsztatami odbędzie się w dwóch turach, o 12.00 i 14.00. Trzeba się zapisać.

mat.prasowe/halo!Rybnik

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Obowiązuje limit miejsc. Zapisy: halorybnik@gmail.com, (32) 439 22 00 lub osobiście w halo! Rybnik (ul. Jana III Sobieskiego 20).

Królewna Frużelina mieszka w pięknym i wygodnym zamku, jednak tego nie docenia. Kaprysi już od rana. Szczególnie wybrzydza przy jedzeniu. Nie chce także się uczyć – pragnie tylko rozkazywać i swobodnie kaprysić. Pochopnie nakazuje wyprawę do krainy, w której małe królewny mogą grymasić do woli. Już po chwili okazuje się, że zostaje sama w lesie i nie ma komu rozkazywać. Zdana na siebie królewna żąda usługiwania od cygańskiego chłopca – Romka…

-czytamy w zaproszeniu z halo!Rybnik. Spektakl teatralny Teatru Bajkowe Skarbki Śląska uczy dzieci szacunku dla cudzych starań, przekonuje, by doceniać pracę innych.

Mówi także o tym, że samodzielna praca daje najwięcej satysfakcji. W przedstawieniu poruszone są także kwestie zdrowego odżywiania – wartości warzyw i owoców.

Po spektaklu odbędą się warsztaty teatralne – ruchowe, wesołe zabawy o charakterze teatralnym.

Czytaj także:

Podobne tematy


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/server106088/ftp/radio90/radio90pl/wp-includes/wp-db.php on line 3547

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj