Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przyjdź do biblioteki i zrób sobie zdjęcie portretowe!

Facebook Twitter

Biblioteka na Ocicach organizuje akcję „Zrób sobie portret”, w ramach której każdy kto odwiedzi bibliotekę i zapozuje, otrzyma bezpłatny portret fotograficzny. Akcja promuje warsztaty fotografii portretowej, które odbędą się 19 listopada.

Fot.pixabay.com

Od środy (17.11.) do piątku (19.11.) można przyjść do biblioteki na Ocicach i zrobić sobie portret fotograficzny. Nie będzie to zdjęcie do dokumentu, tylko osobisty portret z użyciem ciekawej gry świateł. Każdy kto w tych dniach przyjdzie do biblioteki w godzinach 15.00 – 17.00, może liczyć na 1 bezpłatny portret swój lub osoby bliskiej. Akcja promuje warsztaty fotografii portretowej.

Created with GIMP

Warsztaty fotograficzne pod znakiem portretu odbędą się w Fili nr 3 na Ocicach 19 listopada od godziny 16.00. Zajęcia z udziałem modelki kierowane są do młodzieży i osób dorosłych. Po krótkiej prezentacji tematu, technik i omówieniu ćwiczeń, uczestnicy przejdą do części praktycznej, w której będą mieli okazję przećwiczyć zasady fotografii portretowej przy użyciu własnego aparatu fotograficznego. Start 19 listopada o godzinie 16.00.

Dodatkowe informacje można uzyskać w bibliotece na Ocicach (Filia Publiczno-Szkolna nr 3 Ocice), ul. Tuwima 1, tel.: 32 415 76 39, e-mail: f3@biblrac.pl

Akcję „Zrób sobie portret” oraz warsztaty fotografii portretowej organizuje Filia Publiczno-Szkolna nr 3 Ocice Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj