Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przyjdź na trening ze swoim dzieckiem, przy okazji sam aktywnie spędź wolny czas!

Facebook Twitter

To propozycja, z jaką do rodzin wyszedł Śląski Związek Piłki Nożnej. W weekendy w różnych miejscach regionu rozstawia swoje Miasteczko Piłkarskie. Było już Dębieńsko, Suszec, przed nami Rybnik. W dwie niedziele (17,24.06.) specjalne piłkarskie treningi odbędą się na Kampusie.

fot. PIRO4D \ pixabay.com

Zapowiada Andrzej Paulus ze Śląskiego Związku Piłki Nożnej:

Otwarte zajęcia dla chłopców i dziewczynek, oparte na ćwiczeniach sprawnościowych, grach i konkursach dla najmłodszych. Trenerzy Śląskiego Związku będą przeprowadzać treningi, a dla najmłodszych ekip będzie przygotowana strefa malucha z kolorowankami, grami . No i co najważniejsze, nasz projekt wyrusza aktywnie również dla rodziców, opiekunów tych dzieci. Będą przygotowane specjalne plenerowe studia fitness tak, żeby się rodzic nie nudził, żeby mógł także aktywnie spędzić swój czas.

Treningi będą się odbywać w trzech grupach wiekowych U-7, U-9 oraz U-11:

Taka oferta naszego związku coś od nas dla wszystkich sympatyków piłki nożnej. Już wystartowaliśmy w ubiegły weekend na stadionie w Bielsku no i duży projekt na stadionie Śląskim, to jest (4.08.) to będzie wielki festyn dla młodego kibica, młodego piłkarza. Planowane są imprezy i konkursy, przede wszystkim turnieje dla tych najmniejszych skrzatów, żaków. Planujemy tam dziś na płycie głównej z sześć boisk. Dodatkowo my z miasteczkiem wskoczymy w to wszystko, także staramy się aby było zaplecze gastronomiczne i także dmuchańce, zjeżdżalnie i te wszystkie atrakcje dla dzieci – dodaje Andrzej Paulus.

Miasteczko Piłkarskie na rybnickim Kampusie w obydwu dniach od godz. 14:00. W tym czasie, w tym miejscu, będzie również zlokalizowana strefa kibica. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2022