Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Psia Akademia w Focus Mall

Facebook Twitter

To rodzinna impreza, gdzie główną rolę odegrają najlepsi przyjaciele człowieka! W Focus Mall w Rybniku, w sobotę (11.10.), nie zabraknie wesołej zabawy i nauki postępowania ze zwierzętami.

Akcję zaplanowano między 10.00 a 17.00.

W trakcie „Psiej Akademii” zorganizowana zostanie także zbiórka koców, karmy i akcesoriów dla podopiecznych rybnickiego schroniska. Będzie można spotkać się z psami-terapeutami. Dzieci, bawiąc się z nimi pod okiem opiekunów z Polskiego Centrum Dogoterapii FORGET ME NOT oraz CODA – Centrum Opieki Dogoterapii i Aktywizacji, nauczą się w jaki sposób bezpiecznie kontaktować się ze zwierzętami. Poznają zadania, jakie spełniają psy-terapeuci oraz asystenci osób niepełnosprawnych.

Specjaliści z Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego przedstawią nowoczesne metody szkolenia psów, zaś lekarze weterynarii omówią zasady odpowiedniego żywienia i pielęgnacji pupili. Przedstawiciele Związku Kynologicznego w Polsce z oddziału w Rybniku opowiedzą o rasach psów, wystawach, legalnych hodowlach.

Na terenie centrum handlowego będzie zbierana także karma dla psów i kotów oraz akcesoria: zabawki, środki do pielęgnacji itp.

Pracownicy i wolontariusze ze Schroniska dla Zwierząt w Rybniku będą propagowali adopcje swoich podopiecznych – w galerii wystawione będą portrety 6 psów szukających domów.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 lutego 2020