Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pszów: Sklepowy złodziej miał przy sobie środki odurzające

Facebook Twitter

Wpadł sklepowy złodziej, przy okazji skonfiskowano środki odurzające. W czwartek (24.02.) dzielnicowi z Pszowa zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego, który pomimo sądowego zakazu kierował pojazdem, a ponadto posiadał przy sobie środki odurzające.

Wśród pasażerów był mężczyzna, który chwilę wcześniej dokonał kradzieży artykułów spożywczych na terenie jednego ze sklepów w Pszowie.

W czwartek (24.02.) przed godziną 13:00 dyżurny Komisariatu Policji w Pszowie otrzymał informację o kradzieży artykułów spożywczych w sklepie mieszczącym się przy ulicy Pszowskiej. Sprawca kradzieży miał wsiąść do kremowego pojazdu, zgłaszający podał jego początkowe numery.

Dzielnicowi, zauważyli odpowiadający opisowi pojazd, który zatrzymali do kontroli drogowej. W pojeździe znajdowały się cztery osoby w tym pasażer, który trzymał na kolanach koszyk ze skradzionymi zakupami. Kierujący był 39-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, z aktywnym zakazem prowadzenia pojazdów. Miał przy sobie woreczki strunowe ze środkami odurzającymi w tym z amfetaminą i tabletkami z grupy ecstasy.

Sprawca kradzieży został przesłuchany celem skierowania wniosku o ukaranie do sądu, z kolei kierującemu grozi odpowiedzialność karna do 5 lat więzienia za posiadanie środków odurzających oraz kierowanie pojazdem pomimo zakazu sądowego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj