Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pszowscy policjanci poszukują zaginionego 37-latka. Po raz ostatni widziany był w Żorach

Facebook Twitter

Już ponad tydzień nie ma 37-latka z Pszowa, którego szuka policja. Mężczyzna wyszedł z domu w niedzielę 27 marca. Wyjechał samochodem, dzień później jego nissana znaleziono w Rybniku. Po raz ostatni mężczyzna był widziany w miniony piątek (1.04.) na dworcu w Żorach.

włamywacz

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach, to pilna prośba bo zaginiony choruje na schizofrenię i przestał zażywać leki.

Tomasz Dyrek ma około 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma krótkie, ciemne włosy z widocznymi zakolami. W chwili zaginięcia był ubrany w spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego, koszulkę z krótkim rękawem koloru czarnego prawdopodobnie marki Big Star, kurtkę z kapturem koloru ciemnego i obuwie sportowe. Cechy szczególne: pod prawą łopatką znamię o nieregularnym kształcie.

W dniu 27 marca 2022 roku o godzinie 10:00 mężczyzna wyjechał z domu samochodem osobowym i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. W dniu 28 marca 2022 roku samochód marki nissan, którym się poruszał został odnaleziony w Rybniku. W dniu 1 kwietnia 2022 roku mężczyzna był widziany na dworcu Międzygminnego Związku Komunikacyjnego w Żorach.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Pszowie pod numerem telefonu: 47 855 610 lub drogą elektroniczną na adres: [email protected].

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj