Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

PWiK przypomina o smsowej informacji o braku wody. To bezpłatna usługa

Facebook Twitter

Nie ma już kłopotów z ciśnieniem wody w Rybniku, w dzielnicach: Nowiny, Niewiadom i Niedobczyce oraz w części Buzowic. PWIK w Rybniku uporało się z awarią na sieci. Dziś (26.05.) z powodu prac na sieci wodociągowej, wody może nie być w Szczerbicach.

Fot. pixabay.com

Gdzie dokładnie? Na ulicy Jerozolimskiej, na odcinku od ulicy Rybnickiej do ulicy Sumińskiej, prace potrwają do godz. 13.00. Na niedzielę (30.05.) już zapowiedziano prace, a co za tym idzie kłopoty z wodą w kranach u mieszkańców Golejowa, Grabownii i Ochojca.

Słuchacze Radia 90 skarżyli się na brak szerszej informacji o pracach wodociągowych:

Kartki na słupach to za mało

– pisał do nas Sylwester na formularz kontaktu DAJ ZNAĆ, a rzeczniczka Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rybniku przypominała o systemie smsmowym:

Karolina Wacławiec: Zachęcamy klientów do korzystania z usługi „sms info”. Można uruchomić u nas taką usługę. Wtedy klienci z danego rejonu zamieszkania otrzymują smsy informujące, tak to obecnie funkcjonuje.

Radio 90: Czy to jest usługa bezpłatna?

Karolina Wacławiec: Tak, trzeba złożyć formularz elektroniczny, przez naszą stronę internetową lub wysyłając maila do naszego biura obsługi, wtedy uruchamiamy taką usługę.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj