Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Raciborska biblioteka na Ostrogu zaprasza na slajdowiska online

Facebook Twitter

We wtorek (24.11.) opowieści z Wysp Brytyjskich, a w środę (25.11.) próba odpowiedzi na pytanie dlaczego Jan Paweł II lubił wtorki a papież Franciszek ma uśmiech dla każdego. Będą to spotkania online z Jolantą Reisch-Klose.

To znana czytelnikom w Raciborzu autorka książek dla dzieci i dorosłych, dziennikarka i redaktorka, tłumaczka z języka angielskiego, założycielka i wykładowczyni Alternatywnej Szkoły Dziennikarstwa i Literatury, laureatka wielu konkursów dziennikarskich i literackich.

Program listopadowego Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu:

  • We wtorek (24.11.) o godz. 16.30 spotkanie „Niech Bóg chroni królową – opowieść z Wysp Brytyjskich”. Aby wziąć udział kliknij TUTAJ.

  • W środę (25.11.) o godz. 17.00 dowiesz się, czego mogą nas nauczyć życiorysy dwóch Ojców Świętych. Jakie, uznawane przez Nich wartości należy pielęgnować? To spotkanie dedykowane jest zarówno dzieciom jak i dorosłym. Do spotkania można dołączyć TUTAJ.

Spotkania realizowane są w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 lipca 2021