Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Raciborski policjant przegrał z koronawirusem

Facebook Twitter

Raciborska policja żegna swojego kolegę. Na wieczną służbę odszedł 38-letni mł. asp. Kamil Kwaśniak, z nieoficjalnych informacji wynika, że chorował na Covid_19.

Fot. raciborz.policja.gov.pl

Na stronie raciborskiej policji czytamy:

W sobotę 13 marca 2021 roku zmarł nagle nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu mł. asp. Kamil Kwaśniak. Miał 38 lat. Kamil rozpoczął służbę w kwietniu 2010 roku. Od początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu. Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas.Odszedł od nas nagle. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia”.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj