Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Racibórz: Budowa nowego bloku na ulicy Łąkowej idzie do przodu

Facebook Twitter

Końca dobiegają prace budowlane. Mocno zaawansowana jest budowa nowego bloku przy ulicy Łąkowej w Raciborzu. Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe i elewacyjne.

fot. raciborz.pl

Powstanie tam 48 lokali mieszkalnych, po 12 mieszkań w każdej klatce

Na poziomie parteru zaprojektowano 1 mieszkanie dla osoby niepełnosprawnej. Każde mieszkanie posiada balkon oraz przynależną komórkę lokatorską. Przy Łąkowej zamieszkają zarówno osoby oczekujące na najem mieszkania komunalnego w ramach tzw. listy, ale też osoby będące już najemcami lokali komunalnych. Nabór wniosków będzie trwał przez cały kwiecień. Najmniejsze to kawalerki, największe będą 3-pokojowe. Planowane zakończenie prac budowlanych planowane jest na połowę lipca.

W przypadku zainteresowania najmem od Gminy lokali w przedmiotowym budynku należy w nieprzekraczalnym terminie od 01.04.2021 r. do 30.04.2021 r. złożyć stosowny wniosek, który dostępny jest od 01.04.2021 r. w Wydziale Lokalowym Urzędu Miasta Racibórz pok. 17 bądź na stronie www.bipraciborz.pl (sprawy w urzędzie/według wydziałów/wydział lokalowy). Wszelkich informacje można uzyskać pod nr telefonu 32 755 06 12.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj