Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Racibórz: Konferencja „Ułatwiamy życie osobom z niepełnosprawnościami – dobre praktyki”

Facebook Twitter

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Raciborzu zapraszają na konferencję poświęconą problemom osób z niepełnosprawnościami w Raciborzu i powiecie raciborskim. Swoimi doświadczeniami podzielą się przedstawiciele instytucji i organizacji, które realizują działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

robot
fot.pixabay.com

Gospodarzem wydarzenia jest raciborska biblioteka, która od kilku lat realizuje z powodzeniem projekt „Biblioteka bez barier”, prowadząc działania dla mieszkańców Raciborza dotkniętych niepełnosprawnością. O doświadczeniach związanych z realizacją projektu opowie Dyrektor MiPBP w Raciborzu Małgorzata Szczygielska oraz koordynator projektu Marzena Mróz.
Współorganizatorem konferencji jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Raciborzu. W ubiegłym roku placówka świętowała 25 lat działalności, w czasie których zaopiekowała się setkami podopiecznych.

Konferencja odbędzie się w czwartek 7 kwietnia w godzinach 9.00 – 13.30 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu ul. Kasprowicza 12.

Program konferencji dostępny jest na stronie TUTAJ.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj