Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Racibórz: Matka z synem wracali do domu. Zginęli w wypadku samochodowym

Facebook Twitter

Do wypadku doszło we wtorek (08.09.) około godz. 8:00 na drodze S10 niedaleko Torunia. W zderzeniu trzech aut śmierć poniosły dwie osoby, a jedna została ranna. 55-latek wraz ze swoją 80-letnią matką byli z Raciborza. Zginęli na miejscu.

Fot. torun.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Na trasie S-10 w okolicach węzła z drogą krajową nr 15 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zderzeniu trzech aut śmierć poniosły dwie osoby pochodzące z Raciborza. Wracali do domu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia i proszą świadków o kontakt.

Krótko po godz. 8:00 na trasie S-10 w okolicach węzła z drogą krajową nr 15 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym nissanem qashqai 55-latek jadąc od strony Bydgoszczy, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z lexusem i toyotą. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł kierowca nissana oraz jego matka, 80-letnia pasażerka tego auta. Obie osoby pochodziły z Raciborza. Wracali do domu. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia i proszą świadków o kontakt. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj