Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Racibórz: Nożownik nad ranem zaatakował w lokalu

Facebook Twitter

Policjanci z Raciborza poszukują 40-letniego mężczyzny, który podejrzany jest o atak nożem. Do zdarzenia doszło dzisiaj (14.04.) nad ranem w jednym z lokali przy ulicy Reymonta w Raciborzu.

fot. Policja Cieszyn

W nocy z soboty na niedzielę w lokalu doszło do kłótni dwóch mężczyzn. 40-latek wyciągnął nóż i zaatakował młodszego. Poszkodowany z ranami przedramienia i brzucha trafił do szpitala – informuje kom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy policji w Raciborzu.

Ja ustalili policjanci, doszło tam do sprzeczki i szarpaniny między dwoma mężczyznami, w której trakcie jeden z nich kilka razy ugodził nożem 23-latka z Raciborza. Mężczyzna doznał ran ciętych przemieniania, barku oraz ran kłutych podbrzusza, trafił do szpitala. Jego stan jest stabilny, jego życiu nic nie zagraża. Policjanci na miejscu zabezpieczyli monitoring, dalej ustalamy świadków zdarzenia. Z tego, co wiemy, sprawca się oddalił. Jak przekazali nam świadkowie, jest to mężczyzna w wieku około 40 lat, 180 cm wzrostu, dobrze zbudowany.

Ranny przeszedł operację, a jego stan jest określany jako stabilny. Policjanci szukają nożownika w całym województwie śląskim oraz ościennych powiatach województwa opolskiego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj