Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Racibórz: Poszukują zaginionego 19-latka. Widziałeś go?

Facebook Twitter

Raciborska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionego 19-latka. Norbert Bakot, mieszkaniec Ciechowic w minioną sobotę (17.12.) wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał także kontaktu z rodziną. Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego nastolatka, są proszeni o kontakt z raciborską komendą policji.

Rysopis poszukiwanego: wiek z wyglądu 19 lat, szczupła sylwetka, wzrost 197 cm, włosy ciemny blond średniej długości zaczesane na prawo, boki wygolone, oczy niebieskie. Z tyłu głowy niewielka blizna około 2 cm długości, nie posiada tatuaży.

Zaginiony Norbert Bakota

Ubiór: w dniu zaginięcia ubrany w kurtkę zimową z kapturem, z przodu i z tyłu kurtki poziomy pas koloru białego, spodnie jeans granatowe, buty sportowe koloru granatowego marki Reebok.

Każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionego, proszona jest o przekazanie tej informacji osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 lub pod nr. telefonu : 47 85 562 00, 47 85 562 86 lub pod nr. alarmowy : 112.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 marca 2023