Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Racibórz: Potrącił i uciekł. Policja szuka świadków wypadku

Facebook Twitter

Raciborska policja szuka świadków wypadku sprzed 2 tygodni. Doszło do niego 9 lipca 2020r. pomiędzy godziną 11.30–12.00, w Rudach na ulicy Gliwickiej na drodze wojewódzkiej DW 919.

Fot. raciborz.slaska.policja.gov.pl

Jadący od strony Gliwic, kierujący pojazdem (typ dostawczy) o nieustalonych numerach rejestracyjnych, w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania zderzył się z kierujący jednośladem. Po uderzeniu prawym lusterkiem rowerzysta wywrócił się i doznał obrażeń ciała. Po wypadku kierujący dostawczakiem, nie zatrzymując się, odjechał z miejsca zdarzenia. Według wstępnych ustaleń mógł to być Fiat Doblo, prawdopodobnie koloru białego, niestety brak numerów rejestracyjnych.

Informacje można przekazywać do prowadzących dochodzenie w tej sprawie:

Policjanci zwracają się z prośbą do wszelkich osób mających jakiekolwiek informację na temat tego darzenia drogowego oraz ewentualnych bezpośrednich świadków wypadku lub osób przemieszczających się w tym czasie ww. odcinkiem drogi, z rejestratorami jazdy, o kontakt telefoniczny pod numerem 32 45 94 200 lub 234, osobisty w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 (pokój 214) albo na adres mailowy kryminalny@raciborz.ka.policja.gov.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj