Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Racibórz: Śmierć nastolatki. To było zaczadzenie

Śmiertelne zaczadzenie 14-latki w Raciborzu. Mimo ponad godzinnej resuscytacji prowadzonej przez zespół ratownictwa medycznego nastolatki nie udało się uratować.

śmierć małżeństwa z Rydułtów
fot. ARC Radia 90

Szacowany czas czytania: 00:34

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (28.11.) wieczorem w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ulicy Warszawskiej. Pogotowie ratunkowego zostało wezwane przez matkę dziewczyny, która znalazła nieprzytomną córkę w łazience.Na miejscu byli też raciborscy strażacy, którzy dokonali pomiaru stężenia tlenku węgla. Urządzenie wykazało 120 PPM.

Rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu brygadier Roland Kotula po raz kolejny apeluje, by montować czujki tlenku węgla. Jak mówi, mogą one uratować życie.

Czytaj także:

REKLAMA