Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Racibórz: Szukają świadków potrącenia rowerzystki

Facebook Twitter

Raciborscy policjanci szukają świadków potrącenia rowerzystki. Do zdarzenia doszło w środę (3.11.) około godziny 16:30 w Raciborzu na ulicy Starowiejskiej. Kobieta, jadąca rowerem po chodniku, w pewnym momencie utraciła panowanie nad prowadzonym pojazdem. Upadła częściowo na jezdnię, w czasie gdy mijała ją ciężarówka koloru niebieskiego o nieustalonych numerach rejestracyjnych.

Fot. raciborz.policja.gov.pl

Rowerzystka doznała obrażeń, które mogły być skutkiem potrącenia przez pojazd. Niestety kierujący ciężarówką nie zatrzymał się i odjechał w kierunku ulicy Głubczyckiej.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu dokładnych okoliczności tego wypadku proszone są o kontakt z raciborska policją. Mundurowi liczą na informacje od kierowcy ciężarówki a także od ewentualnych bezpośrednich świadków zdarzenia lub osób przemieszczających się Starowiejską z rejestratorami jazdy. Kontakt telefoniczny pod numerem 47 85 56 230 lub 200, osobisty w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu (pokój 228) albo na adres mailowy kryminalny@raciborz.ka.policja.gov.pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 lipca 2024